Kargo ve Teslimat

ucuzagetirdik hızlı kargo

 

Kargo Süreleri : Sipariş vermeniz ile birlikte ürün 2 iş günü içinde kargoya verilir ve Türkiye'nin heryerine 1-4 iş günü içinde ürününüz ulaşır.
Pazar günü verilen siparişler pazartesi kargoya teslim edilir. Resmi tatil günlerinde verilen siparişler ilk iş günü kargoya teslim edilir.

Ücretler :

Kredi kartı , Havale veya Posta Çeki ile Alırsanız 4,90 TL dir.
Kapıda nakit PTT kargo ile Alırsanız 10,90 TL dir.

Kapıda nakit Yurtiçi kargo ile Alırsanız 10,90 TL dir.

Kapıda nakit Sürat kargo ile Alırsanız 9,90 TL dir.
Kapıda nakit Aras kargo ile Alırsanız 9,90 TL dir.

 

Not : Kapıda Ödemlerde kargo ücretlerinin artmasının sebebi kargo şirketlerinin "kapıda ödeme tahsilat bedeli" altında ekstra ücret almasıdır.
Bu konunun şirketimizle herhangi bir alakası yoktur.

 

İstisnalar : İade, değiştirme vs. Mağazamızın talebi veya kusuru nedeniyle meydana gelmişse kargo ücretleri Mağazamız tarafından karşılanır.

Bir isteğiniz veya probleminiz olduğunda Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Müşteriye Ait Kargo Ücretleri : İade, Değiştirme, garanti servis vs. işlemlerde kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanır.

Kargom Teslim Alınışı :

Kargonuzu lütfen kargo görevlisi yanında açıp teslim alınız.Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise; Yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir.
Bu tutanak ile ürünü / ürünleri faturalar ve sorununuzu anlatan not ile birlikte, aynı kargo görevlisi ile geri ödemeli olarak gönderici adresine göndermenizi rica ederiz.

Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.